Tatranská Lomnica - golfový turnaj - 11. jún 2005
 


O golfe sme mali inú predstavu .... kopa  usmievavých ľudí okolo hráčov tohto zaujímavého športu, ktorí ani nedýchajú, keď sa to malé, biele (a aj krikľavo zelené), guľaté čudo blíži k jamke, pekné počasie, sústredené postavy pripravené na dlhý odpal.... Tak sme to vídavali v telke.  
   Realita preto bola pre nás (čo tomu nerozumieme) dosť skľučujúca. No aj tento miniturnaj mal čosi do seba - aspoň pre zainteresovaných.
   Prvýkrát v živote sme si skúsili odpáliť (akokoľvek) golfovú loptičku na (akúkoľvek) vzdialenosť. Niekomu to išlo ako keby to trénoval od malička (mne) a niekomu ťažšie (ostatným členom kapely).
Väčšinou sme hrali pre týchto desať ľudí
... (traja murári sú na novostavbe)
Vedeli by sme si na tento šport ľahko zvyknúť,
len mať tých ,,pár,, peniažtekov navyše

                   
            Ivan - rodený golfista                                   Robo - hokejista, pravé krídlo                             Igor - rybár (už čoskoro zaberie)

   

               

                   Šofér Dušan - kosec                              Keď nám dážď druhýkrát prerušil hranie, sadli sme si za stôl dnu                     Jano - hokejista, ľavé krídlo

© Ivan Opát, 08. 09. 2007, All rights reserved.

.........................................................................................................................................................................................................