MOTO COUNTRY FESTIVAL - LESKO - POLSKO - 4. 7.  2008


   Neboli sme ešte na dlhšej štreke za našimi divákmi - 320 km sme zvládli po poľských cestách - necestách takmer za sedem hodín. Celú cestu pršalo, mrholilo a tak sme sa aj obávali, či nejdeme zbytočne. Ale organizátori netelefonovali a po príchode na miesto to bolo jasné - harleyáci nie sú žiadne padavky a nejaký dáždik s nimi len tak ľahko nepohne. Dvojdňové stretnutie majiteľov dvojkolesových motorových tátošov si dalo stretnutie blízko ukrajinsko - polsko - slovenskej hranice v mestečku Lesko.
         
    S motorkárskym stretnutím ide rukavruke aj country prehliadka COUNTRY W BIESZCZADACH, kde sme hrali na záver prvého dňa ako hlavní hostia programu.
   Po uvodných dvoch poľských kapelách sa nám ani nechcelo vybaľovať nástroje.... Domáci sa totiž neunúvali hrať naživo, ale púšťali to rovno z klávesov... Krištáľovo čistý zvuk sme obdivovali do tých čias, kým sme neodhalili ich veľké tajomstvo, ktoré však zabávajúcim sa nijako neprekážalo.

       
   No po úvodnom nastavení aparatúry (inak skvelým zvukárom) z nás opadla všetka nervozita a nechuť a naplno sme to NAŽIVO rozbalili. Dokázali sme pritiahnuť do amfíka aj tých, čo už boli po svojich miláčikoch na odchode. Z deväťdesiatminútového koncertu bol nakoniec - po dvoch prídavkoch - koncert dvojhodinový a keby moderátor neurobil rázny koniec, ešte by sme tam museli pridávať. Pri záverečnej Smoke on the water sme sa cítili aj Párpli a diváci boli úžasní... Jeden z najvydarenejších koncertov...

 video

       
       
      
       
     

        

    
    
    
    

.............................................................................................................................................................................................


Stránky sú optimalizované na rozlíšenie IE 1076 x 768 px.  Všetky práva vyhradené © ici 2007
Posledná aktualizácia: 11.02.2009