MLOSZOWA - Poľsko - 14. 4. 2007
 


Cez nášho občasného menežéra Ľuba Jarolína sme sa dostali k ďalšej zaujímavej akcii u našich severných susedov. Tentoraz nás zavialo kúsok západne od Krakova, do malebného zámku v mestečku Mloszowa, kde sa konalo stretnutie stavebných firiem.
   A že to nebola len taká hocijaká stavbárska firma, o tom svedčí aj táto fotoatmosféra. K celkovému dojmu prispelo aj vystúpenie jedného z najlepších poľských zabávačov a tiež vystúpenie orientálneho fakíra, z ktorého šiel vážne ,,strach,, (až sme sa uprostred pesničky zlomili smiechom... ešteže sa na tých kosách, klincoch a črepoch nedoráňal - keď už ho tá frajerka po siedmych rokoch opustila) .
  Všelijaké poľské gurmánske špeciality, dobrý Žiwiec i priečna poľská vodka ( ,,kurwa, chuopi, ta jest fajna,,...) a asi 150 zabávajúcich sa nám robilo spoločnosť až do neskorého večera.
 

              
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
           

© Ivan Opát, 09. 09. 2007, All rights reserved.
..........................................................................................................................................................................................................